کارگاه ساخت فولاد

انبار ساخت و ساز صنعتی ساخت و ساز خانه های پیش ساخته Airpian Hanger انبار محصولات هواپیما ما ساختار ساختمان بسته ای است برای نگهداری هواپیما در ذخیره سازی حفاظتی که برای حفاظت از هوا، مستقیم خورشید، نگهداری، تعمیر، ساخت، مونتاژ و ذخیره سازی هواپیما استفاده می شود ....
جزئیات محصول


ساختار فولاد صنعتی ساختمان کارگاه ساختمانی پیش ساخته

0242_warehouse.jpg

محصول ما

کارگاه آموزشی نوع جدیدی از سیستم ساختمانی است که در مقایسه با ساختمان های سنتی مزایای فراوانی دارد. مهمترین مزایای عبارتند از مونتاژ سریع، قیمت مناسب، نگهداری کم و غیره. به طور کلی، تمام اجزاء توسط شرکت ما تهیه و پیش ساخته می شوند، شما می توانید آنها را توسط پیچ و مهره در محل کار خود ساخت.

قاب سالن پیش ساخته معمولا از فولاد H به عنوان ستون و پرتو استفاده می کند، از فولاد بخش C / Z به عنوان خم شدن استفاده می کند، از ورق های فولادی تک یا پانل های ساندویچی استفاده می کند، به عنوان دیوار و سقف. پانل Sandwich دارای عملکرد خوب در عایق است. زیبایی ساختمان ها، دیوارهای پرده شیشه ای نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. درمان سطح مواد فولادی می تواند رنگ و گالوانیزه شود.

مواد اصلی

ستون و پرتو
فولاد بخش Q345 یا Q235H (رنگ یا گالوانیزه)
دیوار و پشت بام
بخش C یا Z فولاد از C120-C320، Z100-Z200 (گالوانیزه)
پنل دیوار و سقف
ورق فولادی موج دار رنگارنگ یا پانل ساندویچ (EPS، Rockwool، Fiber، PU، و غیره)
پشتیبانی
زاویه فولادی، لوله فولادی، نوار فولادی فولادی
در، درب درب کشویی ساندویچ کشویی و درب فلزی
پنجره
پی وی سی یا آلومینیوم آلومینیوم
لوازم جانبی

پیچ لنگر، پیچ تقویت بالا، پیچ و مهره های معمولی، پیچ اسکایپ، فن ها، چنگک زدن،

پایین لوله و غیره

201707071043228228042.jpg

فرایند تولید

图片3.png

فرایند حمل و نقل

blob.png

شرکت ما

چینگدائو Showhoo فولاد سازه شرکت Ltd.is یک شرکت جامع با مقیاس بزرگ، متخصص در طراحی ساختار فولاد، تولید و نصب و راه اندازی.

خانه های پیش ساخته ما، انبار، کارگاه، گاراژ، ساختمان تغذیه مرغداری، خانه کانتینر، ویلا فولادی سبک، خانه مدولار، پانل های ساندویچ های مختلف و ورق فولادی راه راه که معمولا در ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی، حمل و نقل، ساخت و ساز شهری، تجاری و خانه مسکونی و دیگر ساختمان موقت.

图片5.png ج

سوالات متداول

محصولات اصلی شما چیست؟

اصلی ما محصول: سازه های فولادی استفاده می شود به طور گسترده ای، بنابراین می توان آن را به عنوان < انبار،="" کارگاه،="" خانه="" مرغ،="" گاراژ،="" خانه="" پیش="" ساخته،="" انبار،="" انبار،="" اسب="" پایدار="">> و غیره استفاده می شود.

مواد اصلی ساختمان های پیش ساخته فلزی چیست؟

مواد اصلی شامل فولاد سبک فولادی، پرتوهای، فورلین، پانل ساندویچ یا ورق فولادی، درب، پنجره، پوشش، پیچ و لوازم جانبی و غیره است.

زمان تحویل شما چیست؟

معمولا زمان تحویل 25-30 روز پس از دریافت سپرده است. زمان تحویل سفارش بزرگ باید به صورت جداگانه تنظیم شود.

از کجا صادر شده اید؟

تا به امروز ما با کیفیت خوب و بهترین قیمت، خدمات پس از فروش خوب برای برنده شدن، به کره جنوبی، مالزی، کومپه، کویت، استرالیا، آرژانتین، شیلی، بولیوی، نپال، غنا، بنین، موریس، قطر و غیره صادر کرده ایم. اعتماد مشتریان.

آخرین اخبار

اسکلت فلزی

اشاره به استفاده از فولاد و نوار داغ، خم سرد یا پروفیل های جوش متصل از طریق اتصال می تواند ساختار بار را تحمل و تحمل کند. سیستم ساختاری فولادی دارای مزایای استفاده از سبک وزن، ساخت کارخانه، نصب سریع، دوره کوتاه ساخت و ساز، عملکرد لرزه ای خوب، بازسازی سرمایه گذاری سریع و آلودگی محیط زیست کمتر است. در مقایسه با ساختار بتن مسلح، سیستم ساخت و ساز فولاد دارای مزایای استفاده از "بالا، سه جنبه از توسعه منافع منحصر به فرد از دامنه جهانی، به ویژه در کشورهای توسعه یافته و مناطق، ساختار فولاد در زمینه پروژه های ساختمانی معقول و به طور گسترده استفاده می شود. صنعت فولاد معمولا به ساختار فولاد سبک، ساختار فولاد بلند، ساختار فولاد مسکونی، ساختار فلزی فضا و فولاد پل پنج زیر دسته تقسیم می شود.

ساختار فولادی در ساخت این نرم افزار بسیار گسترده است، مانند پل فولادی، کارخانه های فولاد، دروازه های فولادی، انواع کانال های خط لوله بزرگ، ساختمان های بلند و نرده های برج های راه آهن.

محصولات مرتبط

ساختار سازه فلزی


خانه مرغ


خانه پیش ساخته


Hot Tags: کارگاه ساخت و ساز فولاد، چین، طرح، طرح، قیمت، سفارشی
پرس و جو