اردوگاه کار اجباری

کمپای کارخانه خانه پیش ساخته ماشینی پیش ساخته ساخته شده از کمپنی کارخانه پیش ساخته ما از فولاد سبک به عنوان ساختار فولادی و پانل های ساندویچ برای دیوار و سقف ساخته شده است. عایق پانل ساندویچ می تواند پلی استایرن، پلی اورتان، پشم سنگ و شیشه فیبر باشد. به عنوان یک محصول ساختمانی استاندارد، ...
جزئیات محصول


کارخانه کمپنی Prefab ساختمان مدولار پیش ساخته ساخته شده

0142_sh_labour_house.jpg

محصول ما

کارخانه کمربندی Prefab ساخته شده از فولاد سبک به عنوان ساختار فولاد و ساندویچ پانل برای دیوار و سقف ساخته شده است. عایق پانل ساندویچ می تواند پلی استایرن، پلی اورتان، پشم سنگ و شیشه فیبر باشد. به عنوان یک محصول ساخت و ساز استاندارد، آن را زیر ویژگی های اصلی: نصب و راه اندازی خشک، بدون زباله ساخت و ساز ایجاد شده است؛ مواد محافظ محیط زیست اتخاذ شده، استفاده مکرر و کم هزینه؛ اندازه انعطاف پذیر و آسان برای جمع آوری و جدا شدن با ظاهر ظریف. امن و با دوام است. مناسب برای ساختمان های موقت مانند خوابگاه، غذاخوری، اتاق تفریحی، اتاق شستشو و غیره

شرکت ما

چینگدائو Showhoo فولاد سازه شرکت Ltd.is یک شرکت جامع با مقیاس بزرگ، متخصص در طراحی ساختار فولاد، تولید و نصب و راه اندازی.

خانه های پیش ساخته ما، انبار، کارگاه، گاراژ، ساختمان تغذیه مرغداری، خانه کانتینر، ویلا فولادی سبک، خانه مدولار، پانل های ساندویچ های مختلف و ورق فولادی راه راه که معمولا در ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی، حمل و نقل، ساخت و ساز شهری، تجاری و خانه مسکونی و دیگر ساختمان موقت.

201801050934443781098.png

مواد اصلی

ستون و پرتو
فولاد بخش Q345 یا Q235H (رنگ یا گالوانیزه)
دیوار و پشت بام
بخش C یا Z فولاد از C120-C320، Z100-Z200 (گالوانیزه)
پنل دیوار و سقف
ورق فولادی موج دار رنگارنگ یا پانل ساندویچ (EPS، Rockwool، Fiber، PU، و غیره)
پشتیبانی
زاویه فولادی، لوله فولادی، نوار فولادی فولادی
در، درب درب کشویی ساندویچ کشویی و درب فلزی
پنجره
پی وی سی یا آلومینیوم آلومینیوم
لوازم جانبی

پیچ لنگر، پیچ تقویت بالا، پیچ و مهره های معمولی، پیچ اسکایپ، فن ها، چنگک زدن،

پایین لوله و غیره

201707071043228228042.jpg

نصب و راه اندازی

الف : ما نقشه های نصب دقیق را برای شما داریم، شما می توانید تیم ساختمانی را استخدام کنید و بر اساس نقشه های نصب شده.

ب : اگر به مهندس نیاز دارید، ما می توانیم یکی از مهندسین را برای کمک و راهنمایی کارکنان خود در مورد نحوه نصب ساختمان ها ارسال کنیم.

C : در صورت نیاز به تیم ساختمانی، می توانیم تیم مهندسی و ساختمانی را برای کمک به شما ارسال کنیم.

201706201307378499094.jpg

فرایند حمل و نقل

blob.png

سوالات متداول

محصولات اصلی شما چیست؟

اصلی ما محصول: سازه های فولادی استفاده می شود به طور گسترده ای، بنابراین می توان آن را به عنوان < انبار،="" کارگاه،="" خانه="" مرغ،="" گاراژ،="" خانه="" پیش="" ساخته،="" انبار،="" انبار،="" اسب="" پایدار="">> و غیره استفاده می شود.

مواد اصلی ساختمان های پیش ساخته فلزی چیست؟

مواد اصلی شامل فولاد سبک فولادی، پرتوهای، فورلین، پانل ساندویچ یا ورق فولادی، درب، پنجره، پوشش، پیچ و لوازم جانبی و غیره است.

زمان تحویل شما چیست؟

معمولا زمان تحویل 25-30 روز پس از دریافت سپرده است. زمان تحویل سفارش بزرگ باید به صورت جداگانه تنظیم شود.

از کجا صادر شده اید؟

تا به امروز ما با کیفیت خوب و بهترین قیمت، خدمات پس از فروش خوب برای برنده شدن، به کره جنوبی، مالزی، کومپه، کویت، استرالیا، آرژانتین، شیلی، بولیوی، نپال، غنا، بنین، موریس، قطر و غیره صادر کرده ایم. اعتماد مشتریان.

آخرین اخبار

در ساخت و ساز مدرن، سازه های فولادی به طور عمده به عنوان اعضای حمایت کننده در ساختمان ها و سازه های بزرگ که به طور گسترده ای در طراحی و طراحی متفاوت هستند استفاده می شود. نمونه هایی از ساختمان های مسکونی و عمومی (از جمله ساختمان های بلند)، ساختمان های صنعتی، بویژه کارخانه های متالورژی مانند کارخانه های نورد و کارخانه های تولید کوره های انفجاری و کوره های باز، مخازن ذخیره سازی و مخازن گاز، سازه های ارتباطی (برج های رادیو و تلویزیون و آنتن ) و ساختارهای انرژی (نیروگاههای برق آبی، حرارتی و هسته ای، خطوط انتقال). سایر نمونه ها شامل ساختارهای حمل و نقل (پل ها، گذرگاه های راه آهن و بزرگراه ها، انبارها، آشیانه ها)، خطوط لوله نفت و گاز (کسانی که در رودخانه های بزرگ، حوضچه ها و گنج های معلق قرار می گیرند)، استادیوم ها و سالن ها.

محصولات مرتبط

ساختار سازه فلزی


خانه مرغ


خانه پیش ساخته


Hot Tags: اردوگاه کار اجباری، چین، طرح، طرح، قیمت، سفارشی
پرس و جو