خانه کارخانه کانتینر پیش ساخته

آسان ساختن ساختار کم هزینه ساختار فولاد Prefab Container Labor House خانه PreTab Container Labor House یک نوع از ساختار سبک فولادی است که می تواند به عنوان انبار انبار استفاده شود. طراحی انار باید به اندازه کافی برای برآوردن نیازهای مختلف مورد نیاز شما باشد. به عنوان به طور کامل
جزئیات محصول


  آسان ساختن ساختار کم هزینه فولاد خانه کارخانه کانتینر

0148_labour_house.jpg

محصول ما

کارخانه کانتینر Prefab نوعی از ساختار فلزی سبک است که می تواند به عنوان ذخیره سازی هیزم مورد استفاده قرار گیرد. طراحی یخ زده باید به اندازه کافی برای برآوردن نیازهای مختلف مورد نیاز خود، و همچنین به طور کامل مقاوم در برابر آب و هوا و به اندازه کافی بزرگ باشد تا حاوی یون.

مواد شستشوی prefab، فولاد H نوع، فولاد C و فولاد Z یا فولاد زا را برای ترکیب یا ساخت چارچوب تصویب می کنند. سقف و دیوار رنگی فشرده شده ورق فولادی موج دار یا پانل ساندویچ فولادی رنگی است. دیوار نیز می تواند با توجه به استفاده و نیاز شما باز شود.

شرکت ما

شرکت ساختمانی فولاد چینگدائو Showhoo با مسئولیت محدود یک شرکت جامع متخصص در ساخت سازه های فولادی و ساختمان های با کیفیت است. شرکت ما می تواند راه حل های کامل برای محصولات فولادی و ساختار فولاد مانند طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی ارائه. ما 17 سال تجربه تولید و 5 سال تجربه صادرات داشته ایم. محصولات ما به بیش از 20 کشور صادر شده است. ما منتظریم تا با همکاری محصولات با کیفیت بالا و خدمات خوب، همکاری های طولانی مدت را با شما ایجاد کنیم.

201801050934443781098.png

مواد اصلی

ستون و پرتو
فولاد بخش Q345 یا Q235H (رنگ یا گالوانیزه)
دیوار و پشت بام
بخش C یا Z فولاد از C120-C320، Z100-Z200 (گالوانیزه)
پنل دیوار و سقف
ورق فولادی موج دار رنگارنگ یا پانل ساندویچ (EPS، Rockwool، Fiber، PU، و غیره)
پشتیبانی
زاویه فولادی، لوله فولادی، نوار فولادی فولادی
در، درب درب کشویی ساندویچ کشویی و درب فلزی
پنجره
پی وی سی یا آلومینیوم آلومینیوم
لوازم جانبی

پیچ لنگر، پیچ تقویت بالا، پیچ و مهره های معمولی، پیچ اسکایپ، فن ها، چنگک زدن،

پایین لوله و غیره

201707071043228228042.jpg

نصب و راه اندازی

الف : ما نقشه های نصب دقیق را برای شما داریم، شما می توانید تیم ساختمانی را استخدام کنید و بر اساس نقشه های نصب شده.

ب : اگر به مهندس نیاز دارید، ما می توانیم یکی از مهندسین را برای کمک و راهنمایی کارکنان خود در مورد نحوه نصب ساختمان ها ارسال کنیم.

C : در صورت نیاز به تیم ساختمانی، می توانیم تیم مهندسی و ساختمانی را برای کمک به شما ارسال کنیم.

201706201307378499094.jpg

فرایند حمل و نقل

blob.png

سوالات متداول

محصولات اصلی شما چیست؟

اصلی ما محصول: سازه های فولادی استفاده می شود به طور گسترده ای، بنابراین می توان آن را به عنوان < انبار،="" کارگاه،="" خانه="" مرغ،="" گاراژ،="" خانه="" پیش="" ساخته،="" انبار،="" انبار،="" اسب="" پایدار="">> و غیره استفاده می شود.

مواد اصلی ساختمان های پیش ساخته فلزی چیست؟

مواد اصلی شامل فولاد سبک فولادی، پرتوهای، فورلین، پانل ساندویچ یا ورق فولادی، درب، پنجره، پوشش، پیچ و لوازم جانبی و غیره است.

زمان تحویل شما چیست؟

معمولا زمان تحویل 25-30 روز پس از دریافت سپرده است. زمان تحویل سفارش بزرگ باید به صورت جداگانه تنظیم شود.

از کجا صادر شده اید؟

تا به امروز ما با کیفیت خوب و بهترین قیمت، خدمات پس از فروش خوب برای برنده شدن، به کره جنوبی، مالزی، کومپه، کویت، استرالیا، آرژانتین، شیلی، بولیوی، نپال، غنا، بنین، موریس، قطر و غیره صادر کرده ایم. اعتماد مشتریان.

آخرین اخبار

خانه پیش ساخته با پیشرفته ترین محصول مسکن بین المللی توسعه می یابد. از آنجا که ممکن است خانه های فروشگاه، خانه های پیش ساخته بسیار مناسب برای پروژه هایی با کمبود منابع زمین هستند. به عنوان محصول اقتصادی ترین، خانه های پیش ساخته به طور گسترده ای در ساخت و ساز، بزرگراه، راه آهن، نیروگاه های آبی و غیره استفاده می شود.

محصولات مرتبط

ساختار سازه فلزی


خانه مرغ


خانه پیش ساخته


Hot Tags: خانه کارخانه کانتینر، چین، طرح، طرح، قیمت، سفارشی
پرس و جو