ساختار مزرعه مرغداری

ما دارای 20 سال تجربه در زمینه ساخت و ساز فولاد است. در مورد ساختار مزرعه مرغ، ما همیشه در کیفیت خوب، طراحی و خدمات بوده است. و ما بسیاری از بازار در جهان است. امیدواریم که ما می توانیم شریک طولانی مدت.
جزئیات محصول

ساختار مزرعه با کیفیت بالا

معرفی محصول

خانه مرغ، همچنین به نام خانه مرغ، نوعی ساختار سبک فولادی با چارچوب اصلی است که شامل سیستم تغذیه اصلی، سیستم تغذیه زنجیره ای، سیستم نوشیدن نوک پستان، سیستم تهویه، سیستم کنترل محیط زیست و سیستم اسپری است. دیوار با EPS، PU، شیشه فیبر یا پانل ساندویچ پشم یا مش فولادی ساخته شده است. سقف با ورقه فولادی یک ورق فولاد یا پانل های ساندویچ رنگی ساخته شده است.


خانه مرغ نیز با ماشین پرده اتوماتیک مجهز است که می تواند پرده را به طور خودکار باز و بسته را با توجه به شدت نور، فنر خارجی یا تهویه، و سیستم تهویه تونل و سیستم گرمایش که می تواند محیط راحت تر برای مرغ ایجاد کند، مجهز می کند.

مواد اصلی

ستون و پرتو فولاد بخش Q345B و Q235BH مواد (رنگ یا گالوانیزه) یا لوله مربعی
دیوار و سقف نقاشی فولاد c یا z بخش، از c120 ~ C320، z100 ~ Z200
پانل دیوار و سقف ورق های فولادی موج دار رنگارنگ (یا با مواد عایق)، ساندویچ پانل ها با EPS، الیاف شیشه ای، شیشه فیبر، و غیره
پشتیبانی زاویه فولاد، لوله فولادی، دور فولاد.
گوتر ورق فولادی یا ورق گالوانیزه
Rainspout لوله پی وی سی
در، درب درب کشویی ساندویچ کشویی یا درب فلزی نورد
لوازم جانبی

پیچ لنگر، تقویت پیچ و مهره، Bolt، Bolt، Kylight Belts، Ventilators و غیره .

درباره نصب

طرح نصب A: ما نقشه های دقیق نصب را برای شما داریم، شما می توانید یک تیم ساختمانی را استخدام کنید و بر اساس نقشه های نصب شده.

طرح نصب B: در صورت نیاز به مهندس، ما می توانیم یک مهندس را برای کمک و راهنمایی کارکنان خود در مورد نحوه نصب ساختمان ها ارسال کنیم.

طرح نصب C: اگر شما نیاز به تیم ساختمانی دارید، می توانیم تیم مهندسی و ساختمانی را برای کمک به شما ارسال کنیم.

201706201208053099058.jpg

شرکت ما

چینگدائو Showhoo فولاد سازه شرکت Ltd.is یک شرکت جامع با مقیاس بزرگ، متخصص در طراحی ساختار فولاد، تولید و نصب و راه اندازی. خانه های پیش ساخته ما، انبار، کارگاه، گاراژ، خانه های تغذیه مرغداری، خانه های کانتینری، ویلا های فولادی سبک، خانه های مدولار، پانل های مختلف ساندویچ، ورق های فولادی ورق فولادی که معمولا در ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی، حمل و نقل، ساختمان شهری، تجاری و خانه های مسکونی و دیگر ساختمان های ساختمانی.

کاربرد

سوالات متداول

محصولات اصلی شما چیست؟

A؛ محصول اصلی ما: سازه های فولادی به طور گسترده ای استفاده می شود، بنابراین می توان آن را به عنوان < انبار،="" کارگاه،="" خانه="" مرغ،="" گاراژ،="" خانه="" پیش="" ساخته،="" انبار،="" انبار،="" انبار،="" پایه="" اسب،="" کوسه="">> و غیره استفاده کرد.

مواد اصلی ساختمان های پیش ساخته فلزی چیست؟

A: مواد عمدتا شامل ستون های فولادی سبک، پرتوهای، فورلین، پانل ساندویچ یا ورق فولادی، درب، پنجره، پوشش، پیچ و سایر لوازم جانبی و غیره

زمان تحویل شما چیست؟

A: معمولا زمان تحویل 25-30 روز پس از دریافت سپرده است. زمان تحویل سفارش بزرگ باید به صورت جداگانه تنظیم شود.

آیا می توانید کارگران را برای کمک به من خانه بسازید؟

A: با توجه به هزینه های کار، ایمنی و روادید، پیشنهاد می کنیم یک یا دو مهندس را جهت هدایت و آموزش کارکنان خود ارسال کنید. شما باید بلیط هواپیما، مسکن، و حقوق و دستمزد مهندس را پرداخت کنید.

از کجا صادر شده اید؟

A: تا کنون ما با کیفیت خوب و با قیمت مناسب، خدمات پس از فروش خوب، به کره جنوبی، مالزی، کامپوشی، کویت، استرالیا، آرژانتین، شیلی، بولیوی، نپال، غنا، بنین، موریس، قطر و غیره صادر کردیم. برای برنده شدن اعتماد مشتریان.

محصولات مرتبطHot Tags: ساختار مزرعه مرغ، چین، طرح، طرح، قیمت، سفارشی
پرس و جو