نمایشگاه

مشخصات ساختار فولادساختار اصلی ساختار فولادی یکی از سازه های اصلی ساختمان است. فولاد با استحکام بالا، سبک وزن، سختی مشخص می شود، از آن برای ساختن طول بزرگ استفاده می شود و ساختمان های فوق العاده سنگین بسیار مناسب هستند؛

مواد همگن و ایزوتروپیک است، الاستومر ایده آل است، مناسب برای مکانیک عمومی مهندسی از مفروضات اساسی. مواد پلاستیکی، چقرمگی خوب، ممکن است تغییر شکل بزرگی داشته باشد، می تواند بار پویا را تحمل کند؛ دوره ساخت کوتاه است صنعتی شدن آن درجه بالا از بالا، درجه بالایی از کارایی، مهر و موم خوب، می توان آن را برای ساخت سیلندر گاز، مخازن نفت و ترانسفورماتور و غیره استفاده می شود.

نواقص آن ضعیف بودن مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر خوردگی است. عمدتا برای اسکلت باربری کارگاه سنگین، با بار پویای ساختار بوته، ساختار بشقاب و پوسته، برج های تلویزیون قوی و ساختار مشت، پل ها و انبارها و دیگر ساختارهای بلند، بلند و بلند ساختمان ها

ساختار فولاد در آینده باید فولاد با مقاومت بالا را مطالعه کند، تا حد قابل توجهی افزایش مقاومت آن را به دست آورد. علاوه بر نورد کردن انواع جدید فولاد مانند H-beam (همچنین به عنوان فولاد فلنج گسترده ای شناخته می شود) و فولاد T و شکل فولاد برای سازگاری با ساختار طول بزرگ و نیاز به ساختمان های بلند.

فولاد به فولاد سبک و فولاد سنگین تقسیم می شود. قضاوت یک استاندارد واحد ندارد، بسیاری از طراحان با تجربه یا مدیران پروژه اغلب قادر به درک کامل نیستند، شما می توانید برخی از داده ها را به حساب و قضاوت کنید.