گاوداری دام

ساخت و ساز ساختمان ساختمان پیش ساخته فلزی ساختمان ساختمان خوک توضیحات محصول توضیحات محصول: ساختمان های فلزی پیش ساخته برای استفاده در صنعت خوک هستند متنوع و متنوع، خانه خوک را انتخاب کنید ساختار فولاد پایه برای چارچوب اصلی، استفاده از ورق فولاد / پنل ساندویچ برای دیوار / سقف، همچنین. ..
جزئیات محصول

مسکن فلزی ساخته شده از کم هزینه ساختمان مسکونی خوک برای فروش

0888_sh_cow_horse_pig_barn.jpg

توضیحات محصول

خانه پیش ساخته گاو مزرعه / گاو مزرعه بز نوعی ساختار سبک فولادی است. قاب ساختمان شامل ستون های فولادی H بخش، پرتوهای فولادی H بخش و بخش های C و Z است. به طور کلی، دو نوع مزرعه خانه / گاو مزرعه گاو، نوع باز و نوع نزدیک وجود دارد. نوع باز خانه معمولا دارای سه دیوار است، یک طرف باز است. خانه نزدیک نوعی دیوار و سقف دارد و برخی از پنجره ها روی دیوار. بسته به نیازهای تغذیه و آب و هوای محلی، می توانید نوع خانه ای که می خواهید انتخاب کنید.

مواد اصلی

ستون و پرتو فولاد Q345B یا Q235B H (رنگ یا گالوانیزه)
دیوار و پشت بام بخش C یا Z فولاد از C120-C320، Z100-Z200 (گالوانیزه)
پنل دیوار و سقف ورق فولادی موج دار رنگارنگ یا پانل ساندویچ (EPS، Rockwool، Fiber، PU، و غیره)
پشتیبانی زاویه فولادی، لوله فولادی، نوار فولادی فولادی
در، درب درب کشویی ساندویچ کشویی و درب فلزی
پنجره پی وی سی یا آلومینیوم آلومینیوم
لوازم جانبی

پیچ لنگر، پیچ تقویت بالا، پیچ و مهره های معمولی، پیچ لنگر، فن ها، فنر،

پایین لوله و غیره

فرایند تولید

图片 3.png

نصب و راه اندازی

طرح نصب A : ما نقشه های دقیق نصب را برای شما داریم، شما می توانید یک تیم ساختمانی را استخدام کنید و بر اساس نقشه های نصب شده.

طرح نصب B : در صورت نیاز به مهندس، ما می توانیم یک مهندس را برای کمک و راهنمایی کارکنان خود در مورد نحوه نصب ساختمان ها ارسال کنیم.

طرح نصب C : اگر شما نیاز به تیم ساختمانی دارید، می توانیم تیم مهندسی و ساختمانی را برای کمک به شما ارسال کنیم.

201707071046317987184.jpg

شرکت ما

چینگدائو Showhoo فولاد سازه شرکت Ltd.is یک شرکت جامع با مقیاس بزرگ، متخصص در طراحی ساختار فولاد، تولید و نصب و راه اندازی.

خانه های پیش ساخته ما، انبار، کارگاه، گاراژ، ساختمان تغذیه مرغداری، خانه کانتینر، ویلا فولادی سبک، خانه مدولار، پانل های ساندویچ های مختلف و ورق فولادی راه راه که معمولا در ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی، حمل و نقل، ساخت و ساز شهری، تجاری و خانه مسکونی و دیگر ساختمان موقت.

图片 4.png图片 5.png图片 6.png ج

سوالات متداول

محصولات اصلی شما چیست؟

اصلی ما محصول: سازه های فولادی استفاده می شود به طور گسترده ای، بنابراین می توان آن را به عنوان < انبار،="" کارگاه،="" خانه="" مرغ،="" گاراژ،="" خانه="" پیش="" ساخته،="" انبار،="" انبار،="" اسب="" پایدار="">> و غیره استفاده می شود.

مواد اصلی ساختمان های پیش ساخته فلزی چیست؟

مواد اصلی شامل فولاد سبک فولادی، پرتوهای، فورلین، پانل ساندویچ یا ورق فولادی، درب، پنجره، پوشش، پیچ و لوازم جانبی و غیره است.

چه زمانی زمان تحویل شما را می گیرد؟

معمولا زمان تحویل 25-30 روز پس از دریافت سپرده است. زمان تحویل سفارش بزرگ باید به صورت جداگانه تنظیم شود.

از کجا صادر شده اید؟

تا به امروز ما با کیفیت خوب و بهترین قیمت، خدمات پس از فروش خوب برای برنده شدن، به کره جنوبی، مالزی، کومپه، کویت، استرالیا، آرژانتین، شیلی، بولیوی، نپال، غنا، بنین، موریس، قطر و غیره صادر کرده ایم. اعتماد مشتریان.

آخرین اخبار

مزایای ساختمان فلزی

خطر کمبود آسیب آتش سوزی

ساختمان های فلزی دارای آسیب های آتش سوزی اندکی هستند. بر خلاف سازه های چوبی، فولاد ضد سرقت می کند. وجود دارد و احتمال وجود دارد که یک ساختمان از اصطکاک و یا یکی دیگر از علم آتش بگیرد. از این جهت، این نوع سازه ها به همان اندازه ساختمان های دیگر خطر آتش سوزی ندارند.

فضای داخلی بیشتر

ساختمان های فلزی تمایل به داشتن سیستم های بام را دارند که به دیواره های فلزی متصل می شوند و به هیچ وجه نیاز به پشتیبانی از حمایت داخلی ندارند. در مقایسه با آجر و ملات یا چوب، مقدار فیلم های داخل فضای داخلی با ساختار فولادی موجود است.

خطر کمتر آسیب طوفان

از آنجایی که سیستم های سقف به ساختمان متصل شده اند، بیش از حد کاشته نمی شوند، در طول طوفان، از ساختار ناپدید می شوند. همچنین به علت رویداد لرزه ای، وجود دارد که خطر سقوط آن در داخل ملک وجود ندارد.

محصولات مرتبط

ساختار سازه فلزی

خانه مرغ

خانه پیش ساخته

Hot Tags: دام، چین، طرح، طرح، قیمت، سفارشی
پرس و جو