گاو گاو کشت بز

گاو آماده پیش ساخته گاو گاو بز گاو طراحی شخم توضیحات محصول گاو گاو کشاورزی بز گاو طراحی شده با چارچوب اصلی است که ستون فولاد H نوع، H نوع فولاد پرتوهای شن و ماسه C نوع فولاد ضد زنگ، بنابراین خانه مزرعه گاو نصب آسان است، و محیط دوستانه....
جزئیات محصول


پیش ساخته پیش ساخته گاو گاو بز ماده لبنی کشاورزی طراحی ریختن

0980_sh_cow_horse_pig_barn.jpg

توضیحات محصول

گاو گاو کشاورزی خوک با چارچوب اصلی است که ستون فولاد H نوع، H نوع فولادی میله های شن و ماسه C نوع فولاد ضد زنگ، بنابراین خانه مزرعه گاو نصب آسان و محیط زیست دوستانه طراحی شده است. در مقایسه با خانه مزرعه بتنی گاو، این نوع خانه گاو فولادی هزینه کم است و دارای قابلیت کنترل قوی است و می تواند قابل بازیافت باشد. همچنین می تواند طبق نیاز مشتری سفارشی شود.

با توجه به الگوی تهویه متفاوت، برای ساخت سازه فولادی پیش ساخته گاو خانه سه نوع وجود دارد. این شامل خانه های گاو تهویه طبیعی، خانه گاو تهویه تونل و خانه گاو تهویه مطبوع پایین.

مواد اصلی


ستون و پرتو
فولاد Q345B یا Q235B H (رنگ یا گالوانیزه)
دیوار و پشت بام
بخش C یا Z فولاد از C120-C320، Z100-Z200 (گالوانیزه)
پنل دیوار و سقف
ورق فولادی موج دار رنگارنگ یا پانل ساندویچ (EPS، Rockwool، Fiber، PU، و غیره)
پشتیبانی
زاویه فولادی، لوله فولادی، نوار فولادی فولادی
در، درب درب کشویی ساندویچ کشویی و درب فلزی
پنجره
پی وی سی یا آلومینیوم آلومینیوم
لوازم جانبی

پیچ لنگر، پیچ تقویت بالا، پیچ و مهره های معمولی، پیچ اسکایپ، فن ها، چنگک زدن،

پایین لوله و غیرهفرایند تولید

图片 3.png

نصب و راه اندازی

طرح نصب A : ما نقشه های دقیق نصب را برای شما داریم، شما می توانید یک تیم ساختمانی را استخدام کنید و بر اساس نقشه های نصب شده.

طرح نصب B : در صورت نیاز به مهندس، ما می توانیم یک مهندس را برای کمک و راهنمایی کارکنان خود در مورد نحوه نصب ساختمان ها ارسال کنیم.

طرح نصب C : اگر شما نیاز به تیم ساختمانی دارید، می توانیم تیم مهندسی و ساختمانی را برای کمک به شما ارسال کنیم.

201707071046317987184.jpg

شرکت ما

چینگدائو Showhoo فولاد سازه شرکت Ltd.is یک شرکت جامع با مقیاس بزرگ، متخصص در طراحی ساختار فولاد، تولید و نصب و راه اندازی.

خانه های پیش ساخته ما، انبار، کارگاه، گاراژ، ساختمان تغذیه مرغداری، خانه کانتینر، ویلا فولادی سبک، خانه مدولار، پانل های ساندویچ های مختلف و ورق فولادی راه راه که معمولا در ساخت و ساز صنعتی و ساختمانی، حمل و نقل، ساخت و ساز شهری، تجاری و خانه مسکونی و دیگر ساختمان موقت.

图片 5.png图片 6.png ج

سوالات متداول

محصولات اصلی شما چیست؟

اصلی ما محصول: سازه های فولادی استفاده می شود به طور گسترده ای، بنابراین می توان آن را به عنوان < انبار،="" کارگاه،="" خانه="" مرغ،="" گاراژ،="" خانه="" پیش="" ساخته،="" انبار،="" انبار،="" اسب="" پایدار="">> و غیره استفاده می شود.

مواد اصلی ساختمان های پیش ساخته فلزی چیست؟

مواد اصلی شامل فولاد سبک فولادی، پرتوهای، فورلین، پانل ساندویچ یا ورق فولادی، درب، پنجره، پوشش، پیچ و لوازم جانبی و غیره است.

زمان تحویل شما چیست؟

معمولا زمان تحویل 25-30 روز پس از دریافت سپرده است. زمان تحویل سفارش بزرگ باید به صورت جداگانه تنظیم شود.

از کجا صادر شده اید؟

تا به امروز ما با کیفیت خوب و بهترین قیمت، خدمات پس از فروش خوب برای برنده شدن، به کره جنوبی، مالزی، کومپه، کویت، استرالیا، آرژانتین، شیلی، بولیوی، نپال، غنا، بنین، موریس، قطر و غیره صادر کرده ایم. اعتماد مشتریان.

آخرین اخبار

مزایای ساختمان فلزی


خطر کمبود آسیب آتش سوزی

ساختمان های فلزی دارای آسیب های آتش سوزی اندکی هستند. بر خلاف سازه های چوبی، فولاد آتش نمی گیرد. هیچ احتمال وجود دارد که یک ساختمان آتش سوزی از اصطکاک و یا یکی دیگر از علل ایجاد کند. از این جهت، این نوع سازه ها همانگونه که انواع دیگر ساختمان ها را آتش می زنند، خطر آتش سوزی ندارند.

فضای داخلی بیشتر

ساختمان های فلزی تمایل به داشتن سیستم های بام را دارند که به دیوارهای فلزی متصل می شوند و نیازی به پرتوهای پشتیبانی داخلی برای نگهداری آنها نیست. در مقایسه با آجر و ملات یا چوب، مقدار فیلم های داخل فضای داخلی با ساختار فولادی موجود است.

خطر کمتر آسیب طوفان

از آنجایی که سیستم های سقف به ساختمان متصل شده اند، نه بیش از حد کاشته می شوند، در طول طوفان، از ساختار ناپدید می شوند. همچنین به دلیل یک رویداد لرزه ای، خطر فرو رفتن سقف در داخل ملک وجود ندارد.

محصولات مرتبط

ساختار سازه فلزی


خانه مرغ


خانه پیش ساخته


Hot Tags: گاو گاو کشاورزی بز، چین، طرح، طرح، قیمت، سفارشی
پرس و جو